Кутник перехідний настінний Koer KA.LW06F-16-2 - 16(2.2mm) x 1/2"F з ВР подовжений (KR5892)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: KOER
  • Код товару: OL-KR5892
  • Артикул: KR5892
  • Наявність: В наявності
  • На складі OL, шт 99
    Самовивіз можливий в середу (13.05)
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Бренд: KOER
Гарантія: 84
Матеріал: Латунь
Модель: KA.LW06F
Покриття: Без покриття
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Доставка та самовивіз
Даний подовжений настінний кутник Koer KA.LW06F-16-2 призначений для надійного монтажу сантехнічних приладів (змішувачів, кранів) у системах опалення та водопостачання з використанням багатошарових труб. Виріб забезпечує перехід з труби діаметром 16 мм (стінка 2.2 мм) на внутрішню різьбу 1/2" і розрахований на аксіальну запресовку під насувну гільзу, що гарантує герметичне нерозбірне з’єднання. Подовжена форма корпусу та наявність кріпильного вушка з гвинтом дозволяють надійно зафіксувати фітинг на монтажній планці або безпосередньо в стіні, забезпечуючи стабільність виводу водорозетки навіть після фінішного оздоблення поверхні.