Трійник в од. площ. Koer KA.TU-20-16-16 - 20(2.8mm)x16(2.2mm)x16(2.2mm) (теплоіз.кожух) (KR5868)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: KOER
  • Код товару: OL-KR5868
  • Артикул: KR5868
  • Наявність: В наявності
  • На складі OL, шт 99
    Самовивіз можливий в середу (13.05)
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Бренд: KOER
Країна-виробник: Китай
Матеріал: Латунь
Покриття: Без покриття
Призначення: Для труб
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Доставка та самовивіз
Даний латунний трійник Koer KA.TU-20-16-16 призначений для компактного монтажу систем опалення та водопостачання, дозволяючи реалізувати перехрещення трубопроводів в одній площині без збільшення товщини стяжки підлоги. Виріб забезпечує перехід з магістралі діаметром 20 мм (стінка 2.8 мм) на два відгалуження по 16 мм (стінка 2.2 мм) і розрахований на аксіальну запресовку під насувну гільзу, що гарантує надійне нерозбірне з’єднання. Трійник постачається у захисному пінопластовому теплоізоляційному кожусі, який запобігає втратам тепла та оберігає метал від агресивного впливу будівельних розчинів при прихованому монтажі.